E-Ticaret yapmak için temel bileşenler iyi bir fikir ya da urun, iyi bir web sitesi, ödeme sistemi entegrasyonu, siteden satışları artıracak güven artırıcı etiketler, sevkiyat ve iade sistemi, iyi bir pazarlama stratejisi ve etkin dijital marketing teknikleri, ölçme ve raporlama sistemidir.

Digizoom olarak, e-ticaret yolculuğunuzun her aşamasında en özgün strateji ile en iyi teknolojiyi birleştirmek için çözümler üretiyoruz. İster yeni e-ticarete başlayanlar olsun, isterseniz herhangi bir noktasından başlamak olsun, Digizoom olarak sizin yapabileceğimiz bir şey her zaman vardır.

E-Ticaret Siteleri İçin Temel Çözümler

  • E-Ticaret Platformu: Eğer e-ticaret siteniz yoksa ya da var olandan memnun değilseniz iyi ve hızlı bir başlangıç için Shopify öneriyoruz. Neden Shopify önerdiğimiz ve avantajları için buraya bakabilirsiniz ancak özetle söylemek gerekirse; Genişleyen, gelişen, uluslararası, hızlı ve güvenli bir platform olarak Shopify Türkiye’de sunulan çözümlerden ve şablonlardan başka bir yaklaşım sunar. Digizoom Shopify Türkiye partnerdir ve Shopify developer olarak size 2 günde e-ticarete başlama olanağı sunarız.

  • Dijital Marketing Stratejisi: Ne satıyorsunuz, kime satıyorsunuz, nerede satıyorsunuz, satan noktalarınız nedir? Sizi öne çıkaracak, fark yaratacak pazarlama stratejileri geliştiriyoruz ve bunlar özgün teknolojiler ile bileştirilerek satışlarınızı artıyoruz. Bu yaptığımıza o kadar güveniyoruz ki hiçbir e-ticaret müşterimiz ile sabit fiyat, reklam komisyonu gibi anlaşmalar pesinde değiliz. Her zaman performans odaklı fiyatlandırma pesindeyiz.

  • Google Çözümleri: Google Merchant Center, Google Business, Google Shopping, Google AdWords Search, Google Display Network, Google E-Commerce Analytics gibi Google E-Ticaret çözümlerini en iyi sonuçları alacak şekilde yapılandırıp yönetiyoruz.

  • Facebook / Instagram: InstaShop, Facebook Shopping gibi sosyal medyanın etkileşim gücünden faydalanıyoruz ve satışa dönüştürüyoruz.

  • Criteo: Etkin yeniden pazarlama teknikleri için Google yansıra Criteo ilete çalışıyoruz.

  • Datafeedwatch: Eğer çok ülkeye satış yapıyorsanız ya da çok urununuz varsa Google Shopping reklamlarınız için çoklu feed yapısı gerekiyor. Etkin reklamlar için feed yapısı çok önemli. Burada Datafeedwatch çözümleri kullanarak Shopping reklamlarınız için etkinliği artırıyoruz.
Google Advanced Analytics For E-Commerce

E-Ticaret Çözüm Paketleri Bilgi ve Başvuru Formu

Öncelikle, eğer görmediyseniz Sorular ve Cevaplarla E-İhracat sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız. Eğer web siteniz yoksa ürün ya da hizmetinizi, nerede yaptığınızı belirtiniz.