E-Ticaret Siteleri İçin Reklamlar

 • Sabit ücret yok.

 • Bütçe üzerinden komisyon yok.

 • %100 Şeffaflık, hesabınıza tam erişim sunuyoruz.

 • Hedef odaklı ücretlendirme ve gelir paylaşımı.

 • Ücretsiz AdWords Kontrolü

 • Mevcut hesabınız üzerinden destek veriyoruz


Günümüzde online mağazalar altın çağını yaşıyor. Ancak bu durum, her gün bir yenisi açılan e-ticaret siteleri sayesinde rekabeti de beraberinde getiriyor. Bu rekabet ortamında, e-ticaret sitelerinin minimum marketing bütçesi ile doğru tanıtım ve reklam stratejileri kurup buna gore hareket etmesi ve tüketicinin satın alma kararı verirken yürüdüğü “Micro Anlarda” karşısında olması zorunlu hale geldi.

Aramaları Satışa Dönüştürün

İster bir ürünü satmak için olsun, ister bir bilet yada eğitim olsun internet üzerinden ödeme kaydeden ve internette başlayıp sonuçlanan her alışveriş bir e-ticarettir. Bu nedenle e-commerce stratejilerimiz hepsini kapsamaktadır. Ancak her bir ürün, pazar, hizmet için değişik marketing kanalları, dijital marketing stratejileri, medya planı vardır. Digizoom e-ticaret sitelerini büyütme odaklı strateji geliştiren bir performans marketing şirketidir.

Türkiye'ye Yönelik E-Ticaret Siteleri

E-Ticaret için dijital kampanyalar özel uzmanlık gerektirmektedir. Rekabet, kar marjlarının düşüklüğü, işlem hacimlerinin büyüklüğü gibi bir çok konu e-ticaret siteleri için profesyonel dijital kampanyalar yürütülmesini gerekli kılmaktadır. Digizoom, bir performans pazarlaması şirketi olarak hem sitenin Avg. CPC değerlerini düşürmeyi, hem üye sayısını artırmayı, hem CTR değerlerini yükseltmeyi, hem CPA değerlerini düşürmeyi amaçlayan ama daha da ötesinde maksimum performansa dayalı, ROAS odaklı bir strateji güder. Bu şu demektir: Üretim gücü veya stok olduğu müddetçe biz KPI olarak ROAS değerini esas alırız. Belirlenen ROAS değeri üzerinden kampanya planımızı oluşturur ve Digizoom ücretlerini buna göre şekillendiririz. Müşterilerimizin harcamaları üzerinden değil, Digizoom'un ürettiği katma değerden ücretlendirme yaparız.

Yurtdışına Satış Yapan E-Ticaret Siteleri

E-Ticaret siteleri için digital marketing stratejisi belirlerken, özellikle hedef yurtdışı olduğunda en önemli kriterlerden birisi pazarınızı, maliyetinizi ve sevkıyat ağınızı oluşturmaktır. Sonrasında bu parametrelere uygun dijital marketing stratejisi gelmektedir. Yurtdışı pazarlar, bir çok ürün ve sektör için Türkiye için caziptir. Üstelik artan sevkıyat ağları müşterilere ücretsiz kargo seçeneğide sunduğu için operasyonel sorunlar gittikçe azalmaktadır. Digizoom, tecrübesi ve bulunduğu fiziksel konum itibariyle E-Ticaret sitelerinizin maksimum verim almasını sağlar.

Stratejiniz ne olursa olsun, özellikle dijital marketing altyapınızı kurduğunuzdan emin olunuz. Bir E-Ticaret sitesi için olmazsa olmaz marketing elemanları şunlardır:


Digizoom olarak, e-ticaret siteleri için biz her zaman ölçümlemeye önem verdiğimiz için mutlaka başlamadan kurulumlarını yaptığımız Google çözümleri vardır.

 • Google Merchant Center: Bu Google ürünü e-ticaret sitenizdeki ürünleri Google Shopping için hazırlayan bir sistemdir. Fiyatlar, ürün çeşitleri, stok miktarları gibi ürünleri doğrudan web sitenizden okuyabilir yada excel gibi listelerden yükleyebilir.
 • Google Shopping: Google AdWords ürününün bir parçasıdr. Google Merchant Center ile birlikte kullanılır.
 • Google Tag Manager: Bu hem ürün bazında satış takibi hem de ürün bazında yeniden pazarlama şansı veren, AdWords ve Analytics ürünlerini tek bir merkezde toplayan bir çözümdür.
 • Google Analytics: Hem ziyaretcileri hem de onların satınalma davranışlarını ölçümlemek için vazgeçilmez bir ürün de Google Analytics E-Commerce kurulumudur.

Ürün içeriğinizin doğru olması, doğru ürün adı verilmesi Google Shopping reklamları için çok öenmlidir. Çünkü reklamlarınızın performansını belirleyen ana unsur bunlardır.

Grow With Digizoom Google Shopping Ads E-Ticaret Bilesenleri Google Shopping Ads

Bunun yanısıra, hem arama ağında hem de görsel ağlarda marka bilinirlik ve performans reklamlarını da e-ticaret siteleri için bir bütün olarak sunuyoruz.

Tamamlayıcı diğer bir üründe Sosyal Medya yönetimidir.

E-Ticaret Siteniz Burada Buyur

E-Ticaret Siteniz Burada Büyür

E-Ticaret Siteniz Burada Büyür

E-Ticaret Siteniz Burada Büyür

Markalar Burada Büyür

Markalar Burada Büyür

Yurtdışı Reklamlarınız İçin Digizoom

Yurtdışı Reklamlarınız İçin Digizoom

Digizoom E-Commerce kurulumları dynamic re-marketing, çapraz satışları artırıcı pazarlama teknikleri, e-ticaret sitenizdeki müşteri ve email verilerini kullanarak yeniden pazarlama teknikleri, yerleşim esaslı görsel kampanyalarla desteklenen ve bütün marketing alanlarını kapsayan bir çalışmadır.

Her bir E-Commerce pazarlama kanalını ve Digizoom olarak ne tür hizmetler sunduğumuzun detaylarına bakabilirsiniz. Digizoom olarak:

 • Bazı e-ticaret sitelerininin ROAS değerlerini %65 geliştirdik. Bazı e-ticaret sitelerini 8 kat büyüttük. Bazı sitelerin ise kurulumundan itibaren yönetiyoruz. Sizin için ne yapabileceğimizi anlatmak isteriz.
 • Müşterilerimizin reklam bütçesi üstünden değil, ürettiğimiz değer üzerinden ücretlendirme yaparız. KPI'ları sizinle şeffaf ve ölçülebilir olarak düzenler ve buna uygun medya planı oluştururuz.
 • Yeni siteler için marka yönetimi ve bilinirliği ile paralel bir performans marketing planı oluşturur ve yönetiriz.
 • E-Commerce analitik kurulumları yaparız ve hem sizin hem de bizlerin en değerli marketin verilerine ulaşmasını ve bunları kullanarak optimizasyonlar yapılmasını sağlarız.
 • Facebook ve Instagram'ıda gerekli e-commerce siteleri için kurar ve yönetiriz.
 • Sosyal Medya ve Google ile yapılan tüm çalışmaları, Analitik dahil bir yönetim raporlama paneli ile canlı olarak raporlama imkanı sunarız. Bu Google Data Studio ile yapılmaktadır.
ROAS

E-Ticaret Siteleri İçin Reklamların Yönetimi Bilgi ve Başvuru Formu

Öncelikle, eğer görmediyseniz Sorular ve Cevaplarla E-İhracat sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız. Eğer web siteniz yoksa ürün ya da hizmetinizi, nerede yaptığınızı belirtiniz.

Google Shopping

Google Teknolojileri

Social Media Ads

Sosyal Medya Teknolojileri

Sosyal medyada mı satmak istiyorsunuz? Digizoom'un sosyal medya e-commerce çözümlerine hemen göz atın.

Doğru Strateji İçin Doğru Ölçümleme

Google Data Studio ile Raporlama

Eğer reklamlarınız etkinliğini iyice takip edip ölçemiyorsanız ve aldığınız kararlar, yürüttüğünüz optimizasyon çalışmaları buna göre yapılmıyorsa karanlıkta yol alıyorsunuz demektir. Bu hem maliyetleri artırıcı hem de markaya zarar verici bir işlemdir.

Google Data Studio Raporlama

E-Ticaret Çözüm Paketleri

A'dan Z'ye E-Commerce

E-Ticaret Platformu ve web sitesi, ödeme sistemleri, reklam, ölçümleme, raporlama, satışları artırmak için taktikler. 60 günde satışlarınızı katlayın.

E-Ticaret Çözüm Paketleri