Mobil Uygulama İndirme Reklamları

E-Ticaret siteleri için digital marketing stratejisi belirlerken, özellikle hedef yurtdışı olduğunda en önemli kriterlerden birisi pazarınızı, maliyetinizi ve sevkıyat ağınızı oluşturmaktır. Sonrasında bu parametrelere uygun dijital marketing stratejisi gelmektedir.

Stratejiniz ne olursa olsun, özellikle dijital marketing altyapınızı kurduğunuzdan emin olunuz. Bir E-Ticaret sitesi için olmazsa olmaz marketing elemanları şunlardır:


Digizoom olarak, e-ticaret siteleri için biz her zaman ölçümlemeye önem verdiğimiz için mutlaka başlamadan kurulumlarını yaptığımız Google çözümleri vardır.

  • Google Merchant Center: Bu Google ürünü e-ticaret sitenizdeki ürünleri Google Shopping için hazırlayan bir sistemdir. Fiyatlar, ürün çeşitleri, stok miktarları gibi ürünleri doğrudan web sitenizden okuyabilir yada excel gibi listelerden yükleyebilir.
  • Google Shopping: Google AdWords ürününün bir parçasıdr. Google Merchant Center ile birlikte kullanılır.
  • Google Tag Manager: Bu hem ürün bazında satış takibi hem de ürün bazında yeniden pazarlama şansı veren, AdWords ve Analytics ürünlerini tek bir merkezde toplayan bir çözümdür.
  • Google Analytics: Hem ziyaretcileri hem de onların satınalma davranışlarını ölçümlemek için vazgeçilmez bir ürün de Google Analytics E-Commerce kurulumudur.

Ürün içeriğinizin doğru olması, doğru ürün adı verilmesi Google Shopping reklamları için çok öenmlidir. Çünkü reklamlarınızın performansını belirleyen ana unsur bunlardır.

Google Display Network

Reklamlarınızı Görüntülü Reklam Ağı’nda göstererek çok geniş bir müşteri kitlesine ve ilgilerine sahip olabilirsiniz. Göze çarpan animasyonlu ve statik reklam formatları ile kullanıcıların reklamınıza dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. E-Ticaret sitelerinde satılan ürünlerin büyük çoğunluğu görsel ağlarda satışları artıracak ürünlerdir. Aynı şekilde GDN kullanarak dinamik yeniden pazarlama kurulumu yapmak şarttır. Çünkü bu satışları %35e kadar artırabilir.

Tamamlayıcı diğer bir üründe Sosyal Medya yönetimidir.

Text Ads

Text Ads on Website

Image Ads

Image Ads on Website

Video Ads

Video Ads on Website

Mobile Text Ads

Text Ads on Mobile Websites

Göze çarpan reklamlarla kullanıcıların dikkatini çekin. Bu reklam çeşidinde yazı, fotoğraf, video gibi zengin içerik düzeni olan reklamlar görüntüleyebilirsiniz.

Görsellerle yapabileceğiniz bazı getiriler:

  • Daha fazla ürün ve hizmet satmak
  • Müşteri sadakatini artırmak
  • Yeni müşteri kazanmak
  • Marka bilinirliğini yükseltmek

Mobil Uygulama İndirme Reklamları Bilgi ve Başvuru Formu

Öncelikle, eğer görmediyseniz Sorular ve Cevaplarla E-İhracat sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız. Eğer web siteniz yoksa ürün ya da hizmetinizi, nerede yaptığınızı belirtiniz.

Google AdWords

Google Teknolojileri

Social Media Ads

Sosyal Medya Teknolojileri

Sosyal medya da reklam mı vermek istiyorsunuz? Digizoom ‘un olağan üstü sosyal medya çözümlerine hemen göz atın.

Sağlık Turizmi Reklamları

Yurtdışında Pazarlama

Sağlık Turizmi reklamları özel bir uzmanlık, sağlık sektörü bilgisi, ülkelerdeki mevzuata dair bilgi ile birlikte yüksek maliyetleri minimize edecek ve doğrudan tedavi arayan hastalara yönelik reklam stratejisi üreten doğru bir reklam kurulumu gerekmektedir. Digizoom olarak büyük hastaneler, klinikler, doktorlar için uzun yıllardır Saç Ekimi, Tün Bebek, Estetik Tedaviler, Diş Tedavileri, Kanser Tedavileri, Cilt Tedavileri, Ortopedik Tedaviler gibi tıbbı birçok branşın reklamlarını yapmaktayız.

Sağlık Turizmi

Mobile Apps

Hangi Ülkede Ne Yapmak Gerekir?

Her ülkenin bir tüketim ve servis – hizmet alma alışkanlığı vardır. Ayni şekilde her dilin de bir ifade bicimi vardır. Her ülkenin ihtiyaçları ve oranları farklıdır. Bunların çok detaylı analizleri için Digizoom ile irtibata geçebilirsiniz.

Ülkeler Raporu