Siz Üretin Biz Satalım. E-İhracat 2.0'a Hoşgeldiniz.

Satış Garantili E-İhracat. Version 2.0

Artık e-ihracat ile ilgili hemen hemen herşeyi konuştuk ve artık harekete geçelim gibi hissediyor musunuz? O zaman satış garantili e-ihracat sistemimizi öneririz.

Bu sistemde herkes için bir çözüm var: İster üretici olun, ister markanız olsun, isterseniz büyük bir marka yada üretici isterseniz Anadolu'nun küçük bir kasabasında muhteşem dizayn ürünleri olan bir sanatkar olun.

  • Pazaryerlerinde Satış: ürünlerinizi Amazon dahil Avrupa'daki 6 yerel markette yayınlıyoruz. İsterseniz sizin kendi adınıza store açıp sizin markanızı yönetir, isterseniz zaten ciddi bir müşteri kitlesi olan kendi Fienzi ekosistemimiz üzerinde satabiliriz.

  • Ödeme Yöntemleri: Yerel ödeme yöntemleri ile ödeme alabilmek çoğu zaman Avrupa'da kurulu şirketiniz olması gerekir, Digizoom size Proxy hizmeti sunar. Sizin adınıza ödemeleri tahsil edip 7 günde bir size transfer ederiz.

  • E-İhracat Websitesi: Kendi eihracat markanız için kendi siteniz olsun isterseniz Shopify tabanlı eihracat sistemlerini anahtar teslim yapıyoruz.

  • Depo, Sevkiyat, İade: Hollanda'daki depomuzda stoklama, sevkiyat, iade işlemlerini sizin için yapıyoruz. Ürünleri stoklamak için ister bize satabilir ister konsinye gönderebilirsiniz. Sizin adınıza ürünleri ithal etmek için Proxy hizmeti sunabiliriz.

  • Müşteri Hizmeti: Sizin marka ve müşteri yönetiminizi yapabiliriz.

  • Danışmanlık: Nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz, yada markanızı yurtdışına açmak ile ilgili sorularınız var. A'dan Z'ye her noktası düşünülmüş e-ihracat planınızı hazırlıyoruz. Haftalar yada aylar sürecek işi size 3 gün içinde formüle edelim.

  • Yurtdışında Şirket: Yurtdışında şirket kurmak için 10.000 ile 40.000 EUR arasında harcamalar yapıp hala doğru sonuç alamayan çok girişimci ile karşılaştık. Şirket kurmuyoruz sizin adınıza ama size en kolay ve en stratejik noktaları açıklıyoruz, doğru bir başlangıç yapıyorsunuz.


Digizoom Eihracat

E-İhracat Bilgi ve Başvuru Formu

Öncelikle, eğer görmediyseniz Sorular ve Cevaplarla E-İhracat sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız. Eğer web siteniz yoksa ürün ya da hizmetinizi, nerede yaptığınızı belirtiniz.

Google Shopping

Sevkiyat ve İadeler

E-İhracatın temel gereksinimlerinden birisi sevkiyat ve iade işlemlerinin yönetimidir. Bu hem en ucuz maliyetle müşteriye ürünü ulaştırmayı, hem en hızlı şekilde ulaştırmayı ve iade gerektiğinde de bunu aynı şekilde müşteriyi yormadan ve maliyetleri artırmadan yapmak için önemlidir.

  • STK Fulfillment Center
  • STK ve benzeri bir çok firma bu hizmeti vermektedir. Bu hem Türkiye'den AB'ye ve Rusya'ya stok yönetimini kolaylaştırmakta hemde hızlı sevkiyat ile dönüşümleri artırmaktadır.

Shipment and Returns

İadeler

Eğer sorun çıktığında kolayca iade edilebileceklerini bilseler kullanıcılar 4 kat daha fazla satın alma eğilimi taşıyorlar. (Digizoom A/B Test sonuçları).

Doğru Strateji İçin Doğru Ölçümleme

Lokal Ödeme Sistemleri

Unutmayın, kredi kartı ve PayPal ile Almanyanın %20'sine, Hollanda'nın %22'sine, Polonyanın çok küçük bir oranına ulaşırsınız. Bu İtalya, Fransa için farklı değildir. Kredi kartı ve PayPal ile Amerika ve İngiltere'de başarılı olursunuz ama ana kıta Avrupa için yerel ödeme sistemleri gereklidir.

Mollie Payment Systems

TrustPilot

Güvenli Site Değil, Güvenilir Site Satar

SSL bir e-ticaret sitesinin ve artık her sitenin ön şartıdır. Ancak güvenilir markalar gibi güvenilir sitelerde vardır ve bunların kullanıcı başına gelir dağılımı ciddi oranda fazladır. TrustPilot ve Digizoom Türk müşterilerinin güvenilir etiketi alması için birlikte çalışmaktadır.

Trust Pilot