E-Ticaret Siteleri İçin

E-Ticarette büyük fırsatlar var, ancak bunu gerçekleştirmek için hedef ülkenizi ve pazarınızı doğru seçmelisiniz. Daha önce bu sayfada Avrupa'daki her ülke için değişik eihracat fırsatlarının olduğu bilgiler ve veriler yayınlıyor ve bunu güncelliyorduk. Ancak gelişen ve değişen veriler güncellemeyi zorlaştırdığı ve daha da önemlisi etkişelimi artırmak için Youtube üzerinden bu bilgileri yayınlamaya karar verdik.

E-İhracata ilgili müşteriler;

  • Bir çok karışık ve karmaşık bilgiler içinde kaybolmakta ve cesaretleri kırılmaktadır.
  • Yanlış kararlar, şirket kurulumları, hazırlıksız ve altyapısız açılımlarla dönüşü olmayan yatırımlar yapmaktadırlar.
  • Genelde eihracatı bir yazılım paketi gibi algıyabilmekte ve operasyonel ağı kurmadan gereksiz yazılım satın almaktadırlar.
  • Avrupa KDV mevzuatını bilmedikleri için yada mikro ihracatı bilmedikleri için müşteriler yada vergi daireleri ile sorun yaşamaktadırlar.

Digizoom genel olarak müşterileri Fİenzi ekosistemi ile teşvik etmektedir; Ekosistem her tür çalışma şekline ancak mutlaka satış yapmaya yönelik tasarlandığı için size doğru başlangıçlar sunmayı hedeflemektedir.

E-İhracat Okulu Youtube Kanalı

Youtube kanalını ziyaret etmek için linke tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UCb-ET0GnpY4xFGxmrguzKIA/

Fienzi Ekosistemi

Ülke raporları konusunda eskiden Google ve Facebook partner olarak her iki platformun bize sağladığı bilgilere daha çok bağımlılığımız vardı. Ancak Fienzi ekosistemini kurduktan sonra yaklaşık 36 ülkede 25.000'den fazla müşteriye en az bir ürün sattık. Artık veriler daha güçlü ve daha sistemli. Bunları doğrudan satışa dönüştürebiliyoruz.

Kendi Ürününüz veya Planınız İçin Ülke Raporları ve Rekabet Analiz Çalışması

Doğru yatırım için doğru danışmanlık şarttır. Eğer yatırım yaparken yeterince analiz yapılmadıysa bu çok pahalıya gelecek bir yatırıma dönüşebilir. Doğru başlangıç için size bir danışmanlık sunarız ve bizim sunduğumuz bu danışmanlık hizmeti de bu anlamda son derece değerlidir ve kesinlikle yatırımını çıkaracak bir rapordur.

Digizoom'a ait bu raporlar ücretlidir, çünkü;

  • Her rapor müşteriye özeldir. İnternetten indirilmiş yada genel herkesin bildiği yargılardan ziyade ciddi araştırma şirketlerinden para ile alınmış ve uzmanlarımızca yorumlanmış bir analizdir.
  • Bir rapor ortalama 8 saat sürmektedir.
  • Google, Facebook gibi firmaların sadece partnerları ile paylaştıkları yada özel araştırma şirketleri verilerine dayanır. Bunun yanısıra kendi deneyimimiz ile sizin sektöre göre yorumlarız.
  • Digizoom'un 10 yıllık tecrübesi ile değerlendirerek sunulur.
  • Rapor sonrasında 1 saat süren bir soru cevap kısmı dahildir.
  • Digizoom ile çalışmaya başladığınız ilk ayda rapor ücretini genel ücretlerden düşeriz.
Rekabet Analizi
Pazar Araştırması

Doğru bilgi ışık gibidir, yol gösterir.

Ülkeler İçin Potansiyel Raporu Bilgi ve Başvuru Formu

Öncelikle, eğer görmediyseniz Sorular ve Cevaplarla E-İhracat sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız. Eğer web siteniz yoksa ürün ya da hizmetinizi, nerede yaptığınızı belirtiniz.