Yurtdışında Dijital Pazarlama

E-Ticaret siteniz ile yurtdışına e-ihracat mı yapmak istiyorsunuz? Yurtdışında pazar araştırması yaptırmak, sevkiyat ve iade ağı kurmak ve yerel ödeme sistemleri ile ilgili bilgi mi almak istiyorsunuz?

Ürettiğiniz ürünleri ve verdiğiniz servislerin yurtdışında pazarlanması için Digizoom Digital Marketing olarak yanınızdayız.


İster yurtdışındaki Türk ve yabancılara Türkiye'deki tatil, kaplıca, otobüs bileti, uçak bileti, rehberlik hizmeti mi satmak istiyorsunuz?

İster yurtdışındaki Türk ve yabancılara inşaat projeleri satmak, isterseniz Türkiye'deki fuarların tanıtımını yapmak yapmak için organize olduk.

Hollanda-Amsterdam’da kurulu bir dijital ajans olarak Digizoom hem Avrupa, hem Ortadoğu ve Balkanlar, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri hem de Amerika’ya ve dünyanın her yanına yönelik müşterilerinin reklamlarını yapmakta, onların büyümelerine yardımcı olmaktadır. Avrupa’da yerleşik olmanın avantajı, çok dilli ve çok kültürlü bir ekip olmamız nedeniyle Digizoom sizlere Türkiye’de bulamayacağınız bir kaç avantaj sunmaktadır.

Avrupa ve Ortadoğu internet teknolojisi açısından çok gelişmiştir. Hemen hemen herkese internet üzerinden ulaşmak mümkündür. İnternet üzerinden satınalma alışkanlıkları açısından dünyada önde gelirler.

Yurtdışında reklam çalışması için web sitesinden fiziksel operasyona, telefonlara cevap verecek personele, hizmeti yürütecek ekibe kadar bir çok şey doğru bir şekilde yapılmalı be planlanmalıdır. Reklamlar için doğru web sitesi, uygun ve orijinal dil ve ikna ediciliği çok önemlidir. Web siteleriniz sizin yurtdışındaki satış elemanlarınızdır. Digizoom olarak size iki konuda özel olarak yardımcı oluyoruz:


 1. E-Ticaret siteleri için yurtdışına satış yapacağınız webshoplar kuruyoruz ve ülkenin diline göre özelleştiriyoruz. Yerel ödeme sistemleri integrasyonu yapıyoruz.
 2. Site içi bilgi akışı, görünümü, içeriği ve dili ile yurtdışında reklama uygun olup olmadığına bakıp eksiklik varsa size raporluyor ve tamamlatıyoruz.

 3. Türkiye çevresi ülkelere ulaşmak için reklamlarınız o dille olmalıdır. Google araştırmaları göstermektedir ki; İngiltere'de reklamların %97'si İngilizcedir. Almanya'da %95'i Almancadır. Sadece %2.25'i İngilizcedir. Hollanda'da %90.92'si Flemenkçedir. Rusyada %98 Rusçadır. Türkiye'de %96.5 Türkçedir. Dubai'de %82 oranında Arapça'dır.

Yurtdışında Reklam Verin!
 1. Digizoom Avrupa’da olması, yerel dillerin çoğunu konuşan bir ekibe ve en önemlisi de sizin ürün yada hizmetinizi yerel dildeki en iyi anlatıma yönelik reklam içerikleriyle fark yaratır.

 2. E-Ticaret siteleri için hem Türkiye’de hem de yurtdışında reklamlarla, hem Google Merchant Center kurulumu, hem Google Shopiing ve Google Analytics için e-commerce kurulumu ile çok detaylı digital marketing çalışmaları yürütüyoruz.

 3. Digizoom için önemli olan geri dönüştür ve performanstır. Yani reklamlara yaptığınız yatırımın sonuç vermesidir. O nedenle Digizoom olarak biz sabit ücret yanında performans bazlı ücretlendirmeye de açığız. Bu şekilde elimizi taşın altına koyarız.

 4. Sağlık, Eğitim, Fuarlar, Hava Yolları Reklamları, Sağlık Turizmi, ve E-Ticaret en çok reklam yaptığımız hususlar. Bu nedenlerle bu alanlarda hangi ülkede ne yapılması gerekiyor konusunda ciddi bir birikime sahibiz.

 5. Sağlık Turizmi ve Türkiye’ye yurtdışından hasta getirme konusunda hem sağlık alanında reklamcılık hem de doğru hedefleme bilgisi ve sektör deneyimi çok önemlidir. Digizoom olarak yaklaşık 10 yıldır bu konuda çalışmalar yaptığımız için hem elimizdeki veriler ve yılların tecrübesi, hem de bu konuda uzmanlığımız sayesinde müşterilerimize ilk günden itibaren sevinecekleri sonuçlar üretiyoruz.

 6. Avrupalı gibi çalışırız. Yani hem is disiplini, hem raporlama, hem de sonuç almaya odaklı bir yaklaşım sunarız. Her şeyi ölçer, her reklamın en verimli olması için gerekli tüm bilgiyi ve tekniği kullarınız; her isi şeffaf yaparız.

 7. Google bazı AdWords özelliklerini henüz Türkiye’de yada dünyanın bir çok yerinde kullanıma sokmadan İrlanda ve Hollanda’da kullanıma sokmaktadır. Digizoom olarak bunlara en hızlı bir şekilde çoğu zaman Türkiye’deki AdWords kullanıcılarından bir kaç ay önce erişir, kullanırız ve müşterilerimizin bu yeniliklerden faydalanmasını sağlarız.

 8. Digizoom olarak Google Partner Development program üyesiyiz. Google Partners yanında bu bize ayrıca sürekli Google uzmanlarının hem strateji hem de doğru reklam konusunda her an yanımızda olduğu ve çok ciddi veri ve analizlere ulaştığımız bir sistemdir.

Bunun yansıra, müşterilerimiz için doğru web sitesi, yani reklamdan sonuç alacakları web siteleri ve içerik üretmeleri konusunda yönlendirme yapıyoruz. Bu şekilde kime web sitesi yaptırırlarsa yaptırsınlar, doğru sonuç alacaklarından emin olmak istiyoruz.

Hâlihazırda AdWords kullanan ve kendi reklam yapan müşterilerimiz, yada başka ajans ve uzmanlardan yardim alarak yapanlar için ücretsiz AdWords analizi sunuyoruz. Bu şu andaki yapının incelenerek geliştirmeye acık yönlerinin tavsiyesini de içermektedir.

İhracat, Sağlık Turizmi, hizmet sektöründe yurtdışında verilen hizmetler ve daha bir çok aktivite devlet desteklidir. Buna reklam ve pazarlama harcamaları da dahildir. Devletin teşviklerini alabilmeniz için bu harcamaları düzenli bir şekilde raporlayabilmeniz ve ispat edebilmeniz gerekmektedir. Digizoom, bunun için hem raporlama, hem faturalama konusunda gerekli uyumluluklara sahiptir. Nelerin teşvik kapsamına girdiğini ve teşvikleri nasıl alacağınız ile ilgili bilgiyi İhracatı Geliştirme Merkezini arayarak alabilirsiniz.

E-Ticaret Siteniz Burada Buyur

E-Ticaret Siteniz Burada Büyür

Sağlık Turizminiz Burada Büyür

Sağlık Turizminiz Burada Büyür

Markalar Burada Büyür

Markalar Burada Büyür

Yurtdışı Reklamlarınız İçin Digizoom

Yurtdışı Reklamlarınız İçin Digizoom

İster Türkiye’de ister yurtdışında Google reklamları, Facebook reklamları, Criteo reklamları ve Instagram reklamları ile ve size uygun dijital pazarlama stratejisi ile sizi müşterilerinize ulaştırırız.

Digizoom ile:

 • Daha fazla ürün ve hizmet satabilirsiniz.
 • Müşteri sadakatini artırabilirsiniz.

 • Yeni müşteri kazanmak,
 • Marka bilinirliğini yükseltmek,
 • Teşvik sisteminize uygun faturalama için Digizoom'u arayınız.

Yurtdışında Reklam için Bilgi ve Başvuru Formu

Öncelikle, eğer görmediyseniz Sorular ve Cevaplarla E-İhracat sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Size elimizden geldiğince hızlı ve detaylı bilgi vermeyi çok isteriz. Sizde mesajınızda ne yapmak istediğinizi, nerelerde yapmak istediğinizi, varsa web sitenizi, şu an reklam çalışması yapıp yapmadığınız gibi detayları lütfen yazınız. Eğer web siteniz yoksa ürün ya da hizmetinizi, nerede yaptığınızı belirtiniz.

Google AdWords

Yurtdışında Pazarlama Stratejileri

Google AdWords

Google Teknolojileri

Social Media Ads

Sosyal Medya Teknolojileri

Sosyal medya da reklam mı vermek istiyorsunuz? Digizoom'un sosyal medya çözümlerine hemen göz atın.

Yurtdışında Rekabet Analizi

Hangi Ülkede Ne Yapmak Gerekir?

Her ülkenin bir tüketim ve servis – hizmet alma alışkanlığı vardır. Ayni şekilde her dilin de bir ifade bicimi vardır. Her ülkenin ihtiyaçları ve oranları farklıdır. Bunların çok detaylı analizleri için Digizoom ile irtibata geçebilirsiniz.

Ülkeler Raporu